0216 376 88 48

BYMARKA GRUP OTOMOTİV

Bymarka Grup; 30 yıllık iş tecrübesi ile oto alım-satım, araç kiralama, detaylı araç temizliği, ekspertiz, eğitim ve danışmanlık alanlarında faaliyet göstermektedir. Firmamız -Türkiye’de tek olarak- Marmara Üniversitesi bünyesi altında, ikinci el ekspertiz ve satış danışmanlığı konusunda eğitim vermektedir. Marmara Üniversitesi onaylı verilen sertifikalar, otomotiv sektöründe faaliyet gösteren birçok yetkili satıcılarda işe alınmada öncelik sağlamaktadır.

Satışa sunduğumuz araçlarımız “BYMARKA- TURASSİST” işbirliği ile 12/24 ay motor ve şanzıman başta olmak üzere mekanik aksamları kapsayacak şekilde garanti altındadır.

Müşteri memnuniyeti sunduğumuz tüm hizmet ve ürünlerimizin kalitesi kadar değerli olup, müşterilerimizle uzun vadeli ilişkiler kurmak, verilen hizmetlerde zaman kaybı yaratmamak, müşterilerimizin istek ve önceliklerini ön planda tutmak, müşterilerimizle aynı dili konuşuyor olmak, hizmet ve satış sonrası ulaşılabilir olmak, müşterilerimizin görüş ve önerilerini dikkate almak başlıca prensiplerimizdir.

 

Firmamız ile ilgili indirilebilir içerikler

Hüseyin Yayla - Gaflik Kitabı

 

AutoExpert Eğitim Programı Sunumu

 

 

 

BYMARKA Otomotiv

2. El ve Kiralamada Güvenilir Hizmet

Araç Alım Satım - Kiralama

© BYMARKA GRUP OTOMOTİV İNŞAAT DANIŞMANLIK